منو

فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد.

مهلت شرکت در فراخوان پردیس تئاتر تهران تمدید شد.

■ مهلت: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ■

پردیس تئاتر تهران به دلیل تکرار تقاضا، فراخوان اجرای عمومی آثار نمایشی و یا فعالیت تخصصی و عملی در سال ۹۶ را تا نیمه ی اسفند امسال تمدید کرد.

 به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، به دلیل تکرار تقاضا و استقبال هنرمندان تئاتر، فراخوان اجرای عمومی آثار نمایشی و یا فعالیت تخصصی و عملی سال آینده این مجموعه تا نیمه اسفندماه ۹۵ تمدید شد.

علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه ی فراخوان با حضور در این مجموعه واقع در اتوبان امام علی(شمال به جنوب)، خروجی شهید محلاتی (به سمت شرق)، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، پردیس تئاتر تهران، شماره تلفن ۳۳۰۳۴۱۷۲ نسبت به تکمیل فرم تقاضا و ارائۀ یک نسخه از نمایشنامه و یا لوح فشرده(cd) فیلمِ اثر اقدام کنند.

پردیس تئاتر تهران هم اکنون با پنج نمایش پذیرای علاقه‌مندان به هنر تئاتر است.

 نمایش «روزگار یک سگ» (ویژه ی کودکان و نوجوان) به کارگردانی «مهدی قلعه» که در ساعت ۱۷:۳۰ در سالن محمود استاد محمد به روی صحنه می رود. نمایش «تاج عروس، خاله و خروس» (ویژه ی کودکان و نوجوان)  به کارگردانی «احمد سلیمانی» که در ساعت ۱۷:۳۰ در سالن داوود رشیدی اجرا می‌شود.

نمایش «هدیه مرموز» به کارگردانی «یاسر خاسب» که در ساعت ۱۸:۳۰ در سالن علی نصیریان روی صحنه می‌رود. نمایش «ریحانه» به کارگردانی «سیروس همتی» در ساعت ۱۸ در سالن محمدعلی کشاورز اجرا می‌شود. نمایش «من….» به کارگردانی «فرهاد تجویدی» که در ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی مجموعه روی صحنه می‌رود.

نمایشنامه «بانوی آب و آیینه» در دومین نشست از سلسله جلسات «شنبههای نمایشس تهران» در نگارستان شهر برگزار می‌شود.این برنامه همزمان با فرا رسیدن ایام فاطمیه اجرا می‌شود.

نمایشنامه «بانوی آب و آیینه» نوشته محمدرضا کوهستانی و به کارگردانی نازنین مهیمنی با بازی رویا فلاحی و بهرام سروری نژاد به صورت رایگان اجرا می‌شود. علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست می‌توانند روز شنبه ٣� بهمن از ساعت ١٨:٣� به نگارستان شهر واقع در کُوی نصر خیابان علیالی، بوستان گفتگو مراجعه کنند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان غیر رایگان

دیدگاه ها