جستجو
سازمان زیباسازی شهر تهران

فراخوان پژوهشی شماره ۳ راهنمای نورپردازی بناهای تجاری و اداری شهر تهران توسط سازمان زیباسازی شهرداری تهران منتشر شد.

  • مهلت: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان ذیل، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید. لذا از اشخاص واجد شرایط و علاقمند به همکاری در این زمینه دعوت می‌نماید نسبت به ارسال پیشنهادات و مدارک لازم به شرح ذیل حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ ۳۰/۱۱/۹۷ به نشانی خیابان مفتح جنوبی، نبش خیابان شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، اقدام نمایند.

عنوان: راهنمای نورپردازی بناهای تجاری و اداری شهر تهران

مدارک لازم:

۱- فرم پژوهشی شماره ۳ (لازم است بر اساس فرم پژوهشی شماره۲ تکمیل شود)

۲- اساسنامه پیشنهاددهنده حقوقی
۳- روزنامه رسمی اعلام عمومی ثبت و حوزه وظایف پیشنهاددهنده حقوقی
۴- خلاصه سوابق (CV) پیشنهاددهنده و اعضای گروه پژوهش
۵- یک عدد لوح فشرده حاوی نسخه pdf مدارک فوق و فاقد بند ۱۶ فرم پژوهشی شماره ۳

نکات لازم در تنظیم و ارسال پیشنهادات:

پیشنهاددهندگان گرامی می‌بایست در فراخوان‌های پژوهشی سازمان زیباسازی شهر تهران، به نکات زیر پیش از ارسال پیشنهادات توجه فرمایند:
• تنها یک پاکت فنی (شامل مدارک فوق و فاقد بند ۱۶ فرم پژوهشی شماره ۳) و یک پاکت مالی (شامل بند ۱۶ فرم پژوهشی شماره ۳)، به صورت دربسته و لاک و مهر شده تهیه و به سازمان زیباسازی شهر تهران تحویل گردد.
• لوح فشرده و تمام صفحات پیشنهاد می‌بایست با مهر شرکت یا سازمان و امضای مدیرعامل یا رئیس هیئت مدیره و یا شخص پیشنهاددهنده باشد و در صورتیکه شرکت‌کننده دانشگاه باشد، مهر و امضا معاونت پژوهشی دانشگاه ارائه شود. لازم به ذکر است در تمامی صفحات، مشخصات امضاکننده اعم از نام و نام خانوادگی، سمت، تلفن و امضا درج گردد.
• نماینده درخواست‌کننده، پاکت فنی را به مدیریت مطالعات و پژوهش سازمان (واقع در طبقه چهارم) و پاکت مالی را به دبیرخانه سازمان (واقع در طبقه اول) تحویل نماید.
بدیهی است پاکت‌هایی که فاقد مشخصات فوق‌الذکر باشند قابل بررسی نخواهند بود.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه