منو

وبسایت فراخوان چند رشته ای|جشنواره فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی ایران

فراخوان جشنواره فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی ایران منتشر شد.

■مهلت: دی ■

جشنواره فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی ایران با محوریت ترویج و گسترش و دفاع از اهداف , ارزشها , گفتمان انقلاب اسلامی ایران(انقلابی ماندن و عمل کردن) در سال۱۳۹۵ آغاز به کار کرده است که شرکت کنندگان برای ثبت نام و ورود به جشنواره می بایست فایل آثار خود را در گروه های وبلاگ/سایت و برنامه نویسی اندرویدی-ویندوزی-آی او اس/شبکه های اجتماعی و گرافیک / پویانمایی/کلیپ و تیزر تبلیغاتی/کاریکاتور با محوریت اعلام شده کاندیداها و برندگانی انتخاب شده و تندیس یادبود جشنواره تقدیشان خواهد شد و لازم به ذکر است که از تمام آثار فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی ایران در غرفه های این جشنواره در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی درمعرض نمایش عموم گذاشته خواهد شد و لازم به ذکر است که آثار برگزیدگان , صاحب صفحه اختصاصی دائمی در سایت جشنواره خواهند شد تقدیم جوایزوتندیس برگزیدگان در حضور مقامات لشگری و کشوری انجام خواهد شد.

مشخصات تیم داوری جشنواره
تیم داوری جشنواره فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی ایران که در حقیقت قلب فکری جشنواره هستند آثار ارزشی شما را در دو مرحله داوری میکنند که در دور اول کاندیدها انتخاب و در دور دوم برگزیدگان نهایی را انتخاب و اعلام میکنند.

نکات جشنواره

از ارسال آثاری که خودتان طراحی نکرده اید خودداری کنید
آثاربرگزیده و کاندید در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته خواهد شد
دریافت راهنمای کامل و جامع شرکت در جشنواره ونکات کلیدی آثار
استفاده از عکس های خبری قدیمی مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی ایران در آثار ارسالی به جشنواره مانعی ندارد
برای برگزیدگان جشنواره صفحه اختصاصی در سایت جشنواره ایجاد خواهد شد و اطلاعات اثر و فرد برگزیده در صفحه اختصاصی قرار میگیرد و به صورت دائمی این صفحه باقی خواهد ماند نمونه آدرس صفحه اختصاصی:برای مشاهده نمونه کلیک کنید.

دانلود فایل راهنمای مسابقه

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها