منو

لینک کانال تلگرام فراخوان چهارمین دوره هیجان‌انگیز آموزش باستان‌شناسی برای کودکان

فراخوان چهارمین دوره هیجان‌انگیز آموزش باستان‌شناسی برای کودکان در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران منتشر شد.

■ برگزاری: ۲۰ تیر ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ■

■ هماتا یعنی هم‌مادر و به مادر مشترکمان ایران اشاره دارد. هدف هماتا (مرکز توسعه پایدار میراث فرهنگی ایران) دانش‌افزایی تخصصی در حوزه میراث فرهنگی است. دوره‌های کارگاهی آموزش خلاق باستان‌شناسی برای کودکان یکی از پروژه‌های هماتا است که به میزبانی کاخ نیاوران، در محیط این مجموعه فرهنگی- تاریخی برگزار می‌شود.

■ چهارمین دورره کارگاهی آموزش خلاق باستان‌شناسی برای کودکان با سرفصل‌هایی جذاب، آموزنده و هدفمند در ۱۰ جلسه ۱۵۰ دقیقه‌ای (۵/۲) ساعته در کلیه فضاهای باز و بسته مجموعه فرهنگی کاخ نیاوران برگزار می‌شود.

■ هدف از برگزاری این دوره‌ها آشتی کودکان/ صاحبان اصلی میراث فرهنگی ایران/ با گذشته تاریخی خود، در راستای رسیدن به توسعه پایدار است. مجموعه کارگاه‌های آموزش خلاق باستان‌شناسی برای کودکان به صورت عملی، با مشارکت خود کودکان و فعالیت‌های بین‌گروهی برگزار می‌شود. هر جلسه کارگاهی دو بخش دارد: بررسی تمرین‌های خانه در دفتر کار و کار در کلاس(کارگاه).
در این دوره کارگاهی، کودکان بازی می‌کنند، می‌آموزند، هوش ادراکی‌شان تقویت می‌شود و در پایان، از سوی سازمان میراث فرهنگی- صنایع دستی و گردشگری گواهی‌نامه‌ای با عنوان “حافظ کوچک میراث فرهنگی” دریافت می‌کنند.

≡ اهداف دوره‌های آموزش خلاق باستان‌شناسی برای کودکان:

■ آموزش غیر مستقیم باستان‌شناسی با هدف ایجاد دغدغه حفظ و نگهبانی میراث فرهنگی در کودکان
■ تأکید بر آگاهی ملی و هویت ایرانی- اسلامی در کودکان
■ افزایش توانایی حسی- حرکتی در کودکان
■ افزایش توانایی حسی- ادراکی در کودکان
■ تقویت توانایی‌های ادراکی- استدلالی در کودکان
■ تقویت مهارت روابط عمومی و تعامل مثبت در کودکان
■ تقویت مهارت کار تیمی و همفکری گروهی در کودکان

≡ با هشتگ‌های #هماتا_مرکز_توسعه_پایدار_میراث_فرهنگی و #من_حافظ_کوچک_میراث_فرهنگی_هستم ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

≡ آدرس کانال ما در تلگرام:

T.me/ArchaeologyforKids

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان غیر رایگان, فراخوان کارگاه آموزش هنر, فراخوان کارگاه هنری, فراخوان هنری, فراخوان ویژه کودکان و نوجوانان

دیدگاه ها