منو

صفحه فراخوان کارگاه نقوش هندسی (گره) در معماری ایرانی

فراخوان کارگاه نقوش هندسی (گره) در معماری ایرانی منتشر شد.

کارگاه نقوش هندسی (گره) در معماری ایرانی توسط معاونت پژوهشی فرهنگستان هنربرگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، کارگاه نقوش هندسی (گره) با تدریس محمدعلی بیابانی و مجید حیدری‌دلگرم از پاییز سال جاری در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

معرفی پیشینه گره‌ها درمیان نقوش تزئینی معماری ایرانی؛ گره‌های کند(در تالیف‌های استادکاران سنتی)؛ گره‌های شل و پیلی (در تالیف‌های استادکاران سنتی)؛ گره‌های دست گردان؛ گره‌های نامتقارن؛‌ گره ‌برای زمینه‌های نامسطح و سه بعدی؛ شاه گره و گره در گره؛ خلاقیت در گره سازی، روش‌های تاریخی و جدید؛ روش‌های ترسیم بر مبنای زیرنقش و تایلینگ؛ منابع و روش‌های تحقیق درباره گره‌ها و وجوه معناشناختی گره‌ها به ترتیب محتوای آموزشی هر جلسه از کارگاه نقوش هندسی در معماری ایرانی است.

[irp]

کارگاه نقوش هندسی (گره) در معماری ایرانی در دوازده جلسه، روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در ساختمان مرکزی فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و شرکت در این کارگاه به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲، مراجعه یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۶۶۴۹۹۷۷۲ تماس بگیرند.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان کارگاه آموزش هنر, گزیده خبرهای هنری و ادبی

دیدگاه ها