منو

لینک منبع خبر مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه

≡ مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه تمدید شد. ≡

■ مهلت: تمدید تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، به منظور بهره مندی آن دسته از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگارانی که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده اند، مهلت نام نویسی تا ۱۵ مرداد ماه تمدید شد.
براساس قرارداد منعقد شده با شرکت سهامی بیمه رازی امسال برای اولین بار قرارداد بیمه تکمیلی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش ها و حـق بیمـه متنوع برقرار شده است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح ها را تا پایان قرار داد دارند.
اعضای این صندوق در سراسر کشور می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در تارنمای صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام نمایند.
شایان توجه است؛ قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضاء صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می کنند  از از تاریخ ۹۶/۴/۱ لغایت ۹۷/۳/۳۱ برقرار می‌باشد. 
متعاقباً  کلیه اخبار در خصوص خدمات رسانی، نحوه دریافت خسارت، مراکز تحت پوشش و … از طریق کانال رسمی تلگرام صندوق به نشانی t.me/honarcreditfund به اطلاع متقاضیان می رسد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: گزیده خبرهای هنری و ادبی

دیدگاه ها