جستجو

≡ مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه تمدید شد. ≡

■ مهلت: تمدید تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، به منظور بهره مندی آن دسته از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگارانی که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده اند، مهلت نام نویسی تا ۱۵ مرداد ماه تمدید شد.
براساس قرارداد منعقد شده با شرکت سهامی بیمه رازی امسال برای اولین بار قرارداد بیمه تکمیلی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش ها و حـق بیمـه متنوع برقرار شده است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح ها را تا پایان قرار داد دارند.
اعضای این صندوق در سراسر کشور می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در تارنمای صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام نمایند.
شایان توجه است؛ قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضاء صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می کنند  از از تاریخ ۹۶/۴/۱ لغایت ۹۷/۳/۳۱ برقرار می‌باشد. 
متعاقباً  کلیه اخبار در خصوص خدمات رسانی، نحوه دریافت خسارت، مراکز تحت پوشش و … از طریق کانال رسمی تلگرام صندوق به نشانی t.me/honarcreditfund به اطلاع متقاضیان می رسد.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه