منو

منبع خبر پوستر برگزیده از جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت روز جهانی معلم

پوستر برگزیده از جمهوری اسلامی ایران، به‌مناسبت روز جهانی معلم، در مقر یونسکو در پاریس به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش کمیسیون ملی یونسکو در ایران پوستر رضا زواری با موضوع مرحوم جبار باغچه‌بان، بنیان‌گذار اولین کودکستان و نخستین مدرسه ناشنوایان ایران در تبریز، در مسابقه طراحی پوستر یونسکو که به‌مناسبت روز جهانی معلم امسال (۲۰۱۶) برگزار شده بود، انتخاب شد. این پوستر در  نمایشگاهی که بدین منظور در مقر یونسکو در پاریس برپا خواهد شد، به نمایش در می‌آید.

به‌دنبال بزرگداشت روز جهانی معلم امسال ( ۵ اکتبر ۲۰۱۶) با موضوع ” ارج نهادن به جایگاه معلمان و بهبود شأن و منزلت آنان”، یونسکو با هماهنگی نیروی کار بین‌المللی خود در زمینه معلمان، فعالیت‌هایی را در مقر خود در پاریس و در سطح کشورهای عضو انجام داد. در این رابطه، بخش توسعه معلمان یونسکو از کشورهای عضو دعوت کرد تا  با طراحی پوستر در زمینه بهترین اقدامات انجام شده در خصوص ارتقای جایگاه و منزلت معلمان در کشور خود، یونسکو را در برگزاری این نمایشگاه یاری نمایند.

[irp]

بر این اساس فراخوان مسابقه مذکور در سایت کمیسیون ملی یونسکو اعلام شد و افرادی از کشور ما در این مسابقه شرکت کردند که در نهایت پوستر بزرگداشت جبار باغچه‌بان که در زیر ملاحظه می فرمایید به‌عنوان پوستر منتخب از کشورمان در این مسابقه برگزیده شد.    

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: گزیده خبرهای هنری و ادبی

Tags:  

دیدگاه ها