منو

پیام موفقیت اعضای سایت در یک رویداد بین المللی

سلام. شب شما بخیر. امیدوارم حال شما خوب باشد. امروز پیام بسیار خوشحال کننده ای از هنرمند عزیز، جناب آقای «مصطفی ماهوری» درباره موفقیت شان دریافت کردم. با اجازه قبلی، آن را با شما به اشتراک می گذارم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام بر دوست عزیز
من مصطفی ماهوری هستم و امسال از طریق کانال شما در جریان آرت رزیدنسی در سوئد قرار گرفتم و موفق به حضور در این رویداد شدم. واقعا از شما سپاسگذارم و امیدوارم که بتونم این محبت شمارو جبران کنم. قطعا این انرژی مثبت شما به شما بازخواهد گشت.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ایشان موفق به دریافت فرصت اقامت هنری در «فراخوان رزیدنسی Art See Ocean در سوئد» شده اند. اگر به خاطر داشته باشید، خانم «مهدیه شهریاری مقدم» هم موفق به کسب همین فرصت اقامت هنری شده بودند که پیام ایشان را هم منتشر کردم. جناب آقای «مصطفی ماهوری» عزیز، به شما تبریک عرض می کنم و منتظر شنیدن خبر موفقیت های بیشتر و بیشتر شما هستم.

مثل همیشه، در انتها برای تو می نویسم. برای تو که در حال خواندن این واژه ها هستی. فراخوان تو کدام است؟ سکوی پرشی که تو را به جهانی بزرگ تر پیوند بدهد؟ جز خواستم خودت، هیچ فاصله ای بین تو و موفقیت های بزرگ وجود ندارم. مشتاقانه منتظر شنیدن خبر موفقیت تو هستم.

علی اصغر کلانتر
شبی سرد در دشت های ساری
۸ اسفند ۱۳۹۶

@honarpazhouh

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: یادداشت

دیدگاه ها