منو

لینک کانال تلگرام فراخوان آرت فیر پارما ۲۰۱۷

≡ فراخوان آرت فیر پارما ۲۰۱۷ منتشر شد. ≡

■ مهلت: ۵ تیر ۱۳۹۶ ■

■ آرت فیر پارما مرکز بسیاری از گرایش های هنر معاصر و مدرن است که درشهر پارما، شمال ایتالیا، مرکز ثقل موثرترین جریانهای هنری از جمله نقاشی، طراحی، عکاسی، مجسمه، هنر معاصر و همه جریان های هنری با نفوذ و یا در حال ظهور، هنر پاپ، هنر مفهومی و با تمرکز ویژه بر روی آخرین روند بهترین هنرمندان کشورهای مختلف درروزهای ۳۰ سپتامبر ۱،۶،۷،۸ اکتبر ( ۸،۹،۱۴،۱۵،۱۶ مهرماه ) در محل نمایشگاه های بین المللی شهر پارما برگزار خواهد شد.
■ موضوع نمایشگاه آزاد و بدون تجاوز به ارزشهای اخلاقی، دینی و سیاسی می باشد.
■ آثار دارای بیان و اصول بنیادی هنر در تمامی رشته های تجسمی شامل نقاشی، عکاسی، هنر دیجیتال، گرافیک، تصویرسازی و کالیگرافی پذیرفته خواهد شد.
■ ارسال رزومه و تصویر آثار با رزولوشن بالا و با فرمت jpg به آدرس ایمیل و یا به شماره تلگرام نیدرا آرت الزامیست. حداکثر ابعاد آثار قابل رول به عرض ۱۰۰ و به ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر و حداکثر ابعاد آثار مقوایی و غیر قابل رول ۵۰*۷۰ سانتی متر می باشد.
■ پس از بررسی آثار توسط کارشناسان گالری, در صورت تایید، برای هنرمندان راه یافته به نمایشگاه از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد.

■ آدرس ایمیل: nidra.art@gmail.com

■ شماره های تلگرام:
≡ خانم سلطانی: ۰۰۹۰۵۳۹۲۳۵۱۲۳۳
≡ آقای محمدزاده: ۰۹۱۲۳۲۶۱۲۴۶

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان غیر رایگان, فراخوان نمایشگاه گروهی

دیدگاه ها