منو

صفحه فراخوان فراخوان بروز رسانی بانک اطلاعات فعالان مد و لباس

فراخوان بروز رسانی بانک اطلاعات فعالان مد و لباس منتشر شد.

کارگروه ساماندهی مد و لباس بمنظور ویرایش و تکمیل داده های موجود در بانک اطلاعاتی فعالان مد و لباس فراخوانی را برای بروز رسانی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،این کارگروه بمنظور  بروز رسانی داده های بانک جامع اطلاعات فعالان مد و لباس کشور و با هدف افزایش سرعت دستیابی ، هدایت و راهنمایی مخاطبان این حوزه و تقویت همکاری بین فعالان مد و لباس کشور و در راستای حمایت از این طراحان،تولیدکنندگان،عرضه کنندگان،صنعتگران و دانشگاهیان فراخوان بروز رسانی بانک اطلاعات خویش را اعلام کرده است.

براساس این فراخوان تمامی افرادی که تاکنون به عضویت بانک اطلاعات مد و لباس درآمده اند با مراجعه به سایت بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی به نشانی www.iranmode.com  سپس مراجعه به قسمت «جستجوی اعضاء» و ورود به بخش مربوطه می توانند اطلاعات خود را بروز رسانی نمایند.

[irp]

شایان ذکراست فهرست اکثر طراحان،مؤسسات،دانشجویان،اساتید،تولیدکنندگان،نویسندگان،پژوهشگران و تمامی مشاغل مرتبط مد و لباس در این پایگاه قرار دارد.

همچنین افرادی که تا کنون در این بانک ثبت نام نکرده اند می توانند با ورود به قسمت«ثبت در بانک اطلاعات»نسبت به تکمیل فرم ها و عضویت در این بانک اقدام نموده تا از این طریق شبکه وسیعی از فعالان مد و لباس برای پاسخگویی به نیازهای این حوزه فراهم شود.

منبع خبر: بنیاد ملی مد و لباس

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: گزیده خبرهای هنری و ادبی

Tags:  ,

دیدگاه ها