منو

فراخوان جوایز بین المللی استعداد جدید D&AD ۲۰۲۱

فراخوان جوایز بین المللی استعداد جدید D&AD ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۳ فروردین ۱۴۰۰

■ رویداد D&AD هر سال در مراسم اهدای جوایز بین المللی، کارهای برجسته در صنعت طراحی و تبلیغات را پرورش داده و جشن می گیرد وبه پرورش استعدادهای جدید می پردازد. جوایز D&AD New Blood یکی از بزرگترین مسابقات برای خلاقان نو ظهور است تا با تمرینات و نشان دادن استعدادهای خود در مورد خصوصیات تعیین شده، با برخی از مارک های برجسته جهان همکاری کنند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شما می توانید به عنوان یک فرد، یا تیم حداکثر پنج نفره در این رویداد شرکت کنید. دانش جویان و غیر دانشجویان نیز می توانند با هم همکاری کنند، اما افراد حاضر در این تیم باید واجد شرایط ورود باشند. اگر دانشجو هستید، برای ورود به یک استاد نیاز دارید. اگر دانشجو نباشید، نیازی به داشتن استاد/راهنما ندارید.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ مبلغ ۲۰ GBP برای هر اثر
■ برای اعضای D&AD و شبکه آموزش: مبلغ ۱۵ GBP

≡ جوایز:

■ تمامی برندگان New Blood یک جایگاه تضمینی در Annual D&AD ، یک دعوتنامه برای حضور در مراسم اهدای جوایز New Blood، و یک مداد مخصوص برای هر تیم را دریافت خواهند کرد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تبلیغات, فراخوان طراحی, فراخوان طراحی بسته بندی, فراخوان طراحی بیلبورد, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان طراحی محصول, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه تایپوگرافی, مسابقه طراحی, مسابقه طراحی بسته بندی, مسابقه طراحی بیلبورد, مسابقه طراحی پوستر, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه طراحی لوگو, مسابقه غیر رایگان, مسابقه موشن گرافیک, مسابقه هنری

دیدگاه ها