منو

فراخوان رقابت هنری بین المللی SMACH ۲۰۲۱

فراخوان رقابت هنری بین المللی SMACH ۲۰۲۱ منتشر شد.

مهلت: ۸ فروردین ۱۴۰۰

■ رویداد SMACH یک نمایشگاه بین المللی است که در سال ۲۰۱۲ شروع بکار کرده است. یک نمایشگاه دوسالانه در فضای باز که از تلفیق هنر و طبیعت پشتیبانی می کند و توسط انجمن فرهنگی SMACH برگزار می شود. این رویداد پنجمین فراخوان بین المللی خود را برای هنرمندان سراسر جهان اعلام نموده است. هدف این پروژه تهیه آثار هنری معاصر بر اساس کلمه «شکننده» است تا با استفاده از اثر به نمایش درآمده علاقه مردم محلی و بازدید کنندگان به شگفتی های طبیعی اطراف ما و به طور کلی، برای منطقه وال بدیا افزایش یابد. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان از سراسر جهان آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ این رویداد تمرکز اصلی خود را روی کلمه “شکننده” قرار می دهد. ضعف و شکنندگی در دنیای ما به چه معناست؟ به هر حال ، شکننده بودن می تواند معنی زیادی داشته باشد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ گروه هنری منتخب (در مجموع ۱۰ نفر) هرکدام ۲۰۰۰ یورو جایزه دریافت می کنند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان رایگان, فراخوان لند آرت, فراخوان مجسمه و حجم, فراخوان هنر محیطی, فراخوان هنر مفهومی, فراخوان هنرهای تجسمی, فراخوان هنری, مسابقه پرفورمنس, مسابقه رایگان, مسابقه لند آرت, مسابقه هنر محیطی, مسابقه هنر مفهومی, مسابقه هنرهای تجسمی, مسابقه هنری, مسابقه ویدئوآرت, هنرهای معاصر

دیدگاه ها