منو

ایمیل ارسال آثار فراخوان سومین جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار

فراخوان سومین جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار منتشر شد.

■ مهلت: ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ■

گروه سلامت و هنر در نظر دارد با هدف توجه و حمایت از سلامت روان کودکان بیمار سومین جشنواره‌ی بین‌المللی نقاشی را  با موضوع «سلامتی» برگزار کند.
براساس این گزارش تمامی کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال (متولدین تا پایان شهریور ۱۳۷۸ و پیش از آن) می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و مهلت نهایی ارسال آثار نیز ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ اعلام شده است.
بر همین اساس اندازه‌ی آثار باید بر روی کاغذ A4 (297 در ۲۱۰ میلیمتر) و ترجیحا افقی با درج اطلاعاتی چون نام و نام‌خانوادگی، سن، شماره تماس، نشانی پستی، در صورتی که سابقه‌ی بستری در بیمارستان داشته‌اند نام بیماری و نام بیمارستان بستری را به نشانی تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بعد از بیمارستان امام‌خمینی، مرکز طبی کودکان، ساختمان شماره دو، طبقه‌ی پنج، دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی نقاشی کودکان بیمار ارسال کنند.
آثاری که از طریق ایمیل فرستاده می‌شود باید با کیفیت حداقل ۳۰۰ DPI اسکن و به نشانی ایمیل  ifppp.heart@gmail.com ارسال شود.
قرار است از میان آثار دریافتی پس از داوری، ۲۰۰ اثر برای نمایش در نمایشگاه و چاپ در کتاب انتخاب و تعدادی نیز به عنوان آثار برگزیده انتخاب شوند.
گفتنی است به آن دسته از کودکان و نوجوانانی که آثارشان در کتاب چاپ می‌شود، جوایزی اهدا خواهد شد.
مراسم اختتامیه‌ی سومین جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار در شهر یاسی کشور رومانی برگزار و به برگزیدگان جوایز ویژه‌ای اهدا می‌شود.
منبع خبر: باشگاه خبری کودک و نوجوان

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان هنری

دیدگاه ها