منو

لینک وبسایت فراخوان ششمین جشنواره ادبی «نسیم کلمات»

فراخوان ششمین جشنواره ادبی «نسیم کلمات» توسط روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۴ منتشر شد.

■ مهلت: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ■

■ ملوک سیدآبادی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و رییس فرهنگ‌سرای اخلاق از برگزاری ششمین جشنواره ادبی «نسیم کلمات» خبر داد و گفت: با توجه به سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری درباره تحکیم خانواده و ارتقای سرمایه اجتماعی بر پایه رضایت، انصاف، خدمت و احترام و مودت با تاکید بر به کارگیری یکپارچه ظرفیت‌های آموزشی تربیتی در رسانه‌های کشور و مقابله مؤثر با جنگ نرم دشمنان برای فروپاشی و انحراف روابط خانوادگی، ششمین جشنواره ادبی داستان کوتاه «نسیم کلمات» با موضوع «رسانه‌های جدید و نقش آن در خانواده پایدار» برگزار می‌شود.

■ سیدآبادی فرهنگ‌سازی و تقویت تعاملات اخلاقی و ایجاد فرصت برای حضور مفید و مؤثر اعضای خانواده در کنار یکدیگر و استفاده مؤثر خانواده از اوقات فراغت به صورت جمعی را از رویکردهای این جشنواره برشمرد و افزود: آیات قرآن کریم، احادیث ائمه معصومین (ع) و یا محورهای اعلامی از سوی مقام معظم رهبری که مورد الهام فکر اولیه برای نگارش داستان قرار گرفته و ویژگی‌های فکر اولیه داستانی از جمله شرایط شرکت آثار در جشنواره است و محدودیتی برای شرکت‌کنندگان وجود ندارد.

■ مهلت فرستادن آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۸ آذر است و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در یک فایل word به همراه مشخصات شناسنامه‌ای به دبیرخانه جشنواره واقع در فرهنگ‌سرای اخلاق یا به نشانی الکترونیکی  lib.akhlagh@yahoo.com ارسال کنند و آثاری که در جشنواره‌های دیگر شرکت و حائز رتبه شده باشند، داوری نخواهد شد.

■ جوایز نفرات اول تا سوم، یک دستگاه تبلت و نفرات چهارم و پنجم یک دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند به همراه لوح تقدیر است و به سایر هنرمندان که اثرشان برای چاپ در کتاب جشنواره برگزیده شود نیز لوح تقدیر و هدیه فرهنگی اهدا خواهد شد.

■ کانون «زنگ داستان» در برگزاری جشنواره مشارکت دارد و ابوالفضل درخشنده، نویسنده و مدرس ادبیات داستانی، به عنوان دبیر علمی و مسئول هیئت داوران با دبیرخانه جشنواره همکاری دارد.

■ دبیرخانه ششمین جشنواره «نسیم کلمات» در تهران، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار، فرهنگ‌سرای اخلاق واقع است و شماره تلفن ۳۳۳۱۲۳۰۳ آماده پاسخگویی به سؤالات علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان

دیدگاه ها