منو

لینک وبسایت فراخوان طراحی پوستر «طراحی آنگونه که باید باشد»

فراخوان طراحی پوستر «طراحی آنگونه که باید باشد» به روزهای پایانی خود نزدیک می شود.

■ مهلت: ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ■

کنفرانس Parallel, Distributed, and Network-Based Processing که با نام اختصاری PDP شناخته می شود، در سال ۲۰۱۷ از هنرمندان، طراحان و همه کسانی که علاقمند به این شرکت در رقابت طراحی پوستر هستند، دعوت به ثبت نام کرده است. رقابت امسال به مسئله «مسئولیت ایجاد، رشد و تغییر افکار عمومی» کسانی که در زمینه ارتباط تصویری فعالیت می کنند اختصاص دارد. آثار برگزیده در نمایشگاهی به عموم عرضه می شوند و صاحبان آثار گواهی شرکت در نمایشگاه و جوایز ویژه از جمله تندیس «مکعب PDP» دریافت می کنند.

≡ موضوع مسابقه

■ «طراحی آنگونه که باید باشد». ما در جهانی مملو از اطلاعات زندگی می کنیم. در شکل های مختلف، بواسطه کانال های گوناگون و با روایت های مختلف، اطلاعات در هر چرخشی با ما گفتگو می کنند. جوامع با سرعت بیشتر؛ راحت تر و غیر قابل توقف تر در هر راهی با هم گفتگو می کنند. راه های بیشماری برای انتقال یک پیام وجود دارد، اما چه چیزی یک پیام را برای انتقال دارای ارزش می کند؟ بعنوان یک آفرینشگر بصری، شما مسئولیت خلق، جلب و تغییر نظر جمع را برعهده دارید. به همین دلیل است که ما مایل هستیم که بپرسیم «بهر حال طراحی خوب (در این دوره و زمانه) چیست؟ برخی می گویند طراحی خوب ممتاز است؛ شما را خوشحال و به شما کمک می کند؛ یک داستان را بازگو می کند. آنها می گویند یک طراحی خوب به شما الهام می دهد و شما را از شجاعت سرشار می کند، یک غافلگیری است؛ شما را می خنداند، سوال می پرسد، شما را به فکر فرو می برد. طراحی خوب برای شما چیست؟

≡ مشخصات پوستر ها

  • ■ فایل های ارسالی باید با مشخصات زیر با فشرده سازی چاپ با کیفیت بالا ارسال شود:
  • ■ PDF, B2 ( 500×۷۰۰ mm), 300 dpi, CMYK
  • ■ هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۵ پوستر ارسال کند.

≡ هزینه شرکت در مسابقه

  • ■ شرکت در این مسابقه رایگان است.

≡ دانلود

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها