منو

ایمیل ارسال اثر فراخوان نخستین مسابقه استانی نمایشنامه نویسی شناسایی استعدادهای دانشجویی

فراخوان نخستین مسابقه استانی نمایشنامه نویسی به منظور شناسایی استعدادهای دانشجویی توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی منتشر شد.

■ مهلت: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ■

■ معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی، در گفت و‌گو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با بیان این‌که این مسابقه جهت شناسایی، تقویت و معرفی استعدادهای دانشجویی در عرصه نمایشنامه نویسی برگزار می‌شود، اظهار کرد: موضوعات نمایشنامه نویسی در خصوص مسائل دانشجویی، سبک زندگی اسلامی- ایرانی، پیروزی جبهه مقاومت اسلامی، آسیب های اجتماعی، فرهنگی و فضای مجازی و ارتقای فرهنگ دانشگاهی و حقوق شهروندی و بخش ویژه موضوع تبریز ۲۰۱۸ می‌باشد.
 

احد حاجی بلند با اشاره به این‌که دانشجویان می توانند آثار خود را تا پایان اسفند ماه سال جاری به دبیرخانه ی این جشنواره به آدرس تبریز- بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبریز- جهاد دانشگاهی، ارسال کنند، افزود: آثار ارسال شده ۱۵ الی ۲۵ فروردین سال ۹۷ توسط هیئت داوران داوری شده و نتایج آن ۳۰ فروردین سال آینده اعلام می شود.
 
وی در خصوص شرایط شرکت در مسابقه، گفت: نویسندگان نمایشنامه باید در یکی از دانشگاه های استان در حال تحصیل باشند و آثارارسالی خود را درسه نسخه متن تایپ شده به همراه لوح فشرده در قالب  PDF، چکیده متن حداکثر در یک صفحه ی A4، مشخصات کامل و چکیده سوابق هنری نویسنده، ارسال کنند و آثار ارسالی نباید قبلا چاپ و یا در جشنواره‌ها و مسابقات نمایشنامه نویسی دیگر دارای رتبه باشند.
 
 وی ادامه داد: ارسال آثار به منزله ی پذیرش تمامی شرایط برگزار کننده مسابقه است و محدودیتی در تعداد ارسالی توسط یک نویسنده وجود ندارد ، آثار برگزیده در اولویت اجرا توسط جهاد دانشگاهی قرار گرفته و به نفرات اول تا سوم لوح تقدیر و جوایزی اهدا خواهد شد.

 
حاجی بلند افزود: معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان در راستای حمایت از تئاتر دانشجویی، به تقویت کانون فیلم و هنرهای نمایشی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی همت گماشته و اخیرا سه نمایشنامه تحت عنوان”زمستان ۶۶”، ” آل علی” و “کمدی اکتشافات” در سالن سینمای جهاددانشگاهی در دانشگاه تبریز به نمایش درآمده و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته است.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان دانشجویی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها