منو

لینک وبسایت فراخوان همایش شعر عاشورایی «طلوع سرخ»

فراخوان همایش شعر عاشورایی «طلوع سرخ» توسط حوزه هنری بیجار اعلام شد.

■ مهلت: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ■

  • به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، براساس فراخوان اعلام شده، به منظور حیات و ماندگاری ارزش ها در جوامع اسلامی لزوم توجه جدی به معرفت عاشورایی و معارف اهل بیت(ع) یکی از ضروری ترین موضوعاتی است که باید به آن پرداخته شود و در این میان هنرمندان علی الخصوص شعرا و ادیبان نقش و رسالت سنگین تری را برعهده دارند.
  • به همین منظور، حوزه هنری شهرستان بیجار در نظر دارد در راستای حفظ ارزش های عاشورایی و زنده نگه داشتن فرهنگ جهاد و شهادت سومین همایش استانی شعر عاشورایی با عنوان «طلوع سرخ» را با حضور شاعران برجسته ملی و استانی، چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۹۶ در بیجار برگزار کند.
  • بر این اساس، شاعران می توانند آثار خود را تا روز دوشنبه  ۱۵ آبان ماه ۹۶  به دبیرخانه همایش به شماره تلگرامی ۰۹۰۳۰۴۲۸۲۳۸ و یا پست الکرونیکی :artbijar۹۵@gmail.com ارسال دارند.
  • آثار باید به صورت تایپی و با فونت آریا  با فرمت pdf ارسال شود.
  • دبیرخانه همایش علاوه بر جوایز برگزیدگان همایش به تمامی هنرمندانی که آثارشان به بخش نهایی همایش راه یابد هزینه ایاب وذهاب را پرداخت می کند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان

دیدگاه ها