منو

لینک ثبت نام در این فراخوان فراخوان چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

فراخوان چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منتشر شد.

  • مهلت: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

سازمان پژوهش و برنامهریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، چهل و هشتمین دوره جشنواره بینالمللی فیلمهای علمی، آموزشی و تربیتی رشد را برگزار مینماید. به گزارش دبیرخانه مرکزی جشنواره فیلم رشد فراخوان چهل و هشتمین جشـنواره بینالمللی فیلم رشد، شـانزدهمین جشــنواره فرهنگیان و دانشآموزان و چهارمین جشــنواره دانشــجو معلمان فیلمساز اعلام شد.

≡ نحوه شرکت در مسابقه

بر اساس فراخوان اعلام شده فیلم‌سازان علاقمند به شرکت در این جشنواره می‌بایست تا تاریخ ۱۳۹۷/۵/۳۰ فرم الکترونیکی فراخوان را از طریق نشانی www.festival.roshd.ir تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند. فیلم‌سازان محترم می‌توانند یک نسخه از فیلم خود را بر روی DVD به همراه کد رهگیری دریافتی، از طریق پست و یا به صورت حضوری به نشانی دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی واقع در : تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و  پرورش (شهید سلیمی) – پلاک ۲۷۰ ارسال و یا تحویل نمایند.

≡ زمان بندی برنامه

  • تاریخ برگزاری جشنواره از ۲۵ آبان لغایت ۲ آذرماه ۱۳۹۷ در تهران خواهد بود. لازم به ذکر است کد رهگیری هنگامی به متقاضی اختصاص داده خواهد شد که تمامی اطلاعات خواسته شده به صورت صحیح وارد شده باشد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان هنری

دیدگاه ها